Duben 2009

od včera - přijímačky

23. dubna 2009 v 10:13 | Casidy |  Co nového


Jak jste si jistě všimli včera bylo 22.4. Pro mnoho z vás jen obyčejné datum, ale pro děti, které se přihlásily na SŠ nebo na víceletá gymnázia to byl rozhodující den. Ať už proto, že od včerejška vám mohly chodit dopisy PŘIJAT nebo NEPŘIJAT nebo proto, že jste konali přijímací zkoušky. Letos máme tu čest a můžeme si vyzkoušet zmatečný systém tří přihlášek. Školy se bojí, protože až v podstatě do září pořád nemusí být jisté, kolik že dětí k nim vlastně nastoupí a děti jsou také nervózní, protože když si každý podá ty tři přihlášky, tak vlastně má dvě školy, na které fyzicky jít nemůže a zabírá tam místo. Takže se klidně může stát, že vám přijde NEPŘIJAT, NEPŘIJAT, NEPŘIJAT. V takovém případě neztrácejte hlavu, místa pro žáky je prý víc než dost x))). Tahle situace asi spíš nepotěší žáky 9. ročníků, než sedmáky a páťáky, kteří jdou na přijímačky jen tak "hokus pokus", nám deváťákům jde o všechno. Já byla na přijímačkách včera a řeknu vám, že to bylo hrozné, skonila jsem, co se dalo, takže vim jistě ,že mě nevezmou xDDD. Doufám, že mým kamarádkám se dařilo lépe, než mě. Takže vy, co se nikam nehlásíte si užívejte svoje roky pohody a pokud už jste přijati, tak gratuluju a když už studujete na SŠ, tak víte o čem mluvím.

Nadpis? - nevím -

17. dubna 2009 v 14:49 | Mates |  Ostatní zprávy
Ahoj,jak jste si všimli (nedalo se to přehlédnout) nic jsem sem nedával protže kdžy nemám sims tak si připadám že nemám ruku,a nemám co sem přidávat,nesu pár novinek.
Po dohodě s Casidy mám tedy snad ještě jednu čanci,momentálně jsem doinstaloval sims protže jsme konečně sáthl verzy která m ijde na PC a taky hledám správný crack abych mohl stavět baráky,udělám jeden komix a nebude s downloadama =))
Jinak budu psát příběh o chlapci kterému je asi 14 a umí něco co jiní neumí a mylsí si že je jedinečný,jenže ostatní kdo to ví,si myslí že je to něco jako "ufon".více v prvním díle.
Jinak jsem se přjemenovla na Matheew ^^ ale tady se budu stále zobrazovat asi jako Mates =D
Teď sem doinstaloval sims,a asi si jdu chvilku zahrát,nic asi nebudu začínat portže se stěhuju a budu dllouho dobu bez netu tkaže začnu až pak ^^ Jinak až budu na baráku tak orzjedu obě soutěže a začnbu psát příběh ale ten budu psát i bez netu ať něco je,mužu si to pak posílat na maily a ve škole to dávat na lbogís ^^ Tak já jdu chvilku hrát tak pá,a doufám že mi dáte taky ještě jendu šanci.

Velikonoční prázdniny

9. dubna 2009 v 12:22 | Casidy |  Ostatní zprávy
Tak jsme se konečně dočkali Velikonočních prázdnin. A pondělí, to je pak to velikonoční, tak si hlavně nezapomeňte kupit něco nového, aby vás nepo...l - nepokakal beránek, no xD. Jináč si hezky užívejte prázky, ptže myslim, že pak asi už jiný nejsou, jenom ty hlavní no a ty jsou strašně dlouhý, i když pak nám to ani nepříjde že jo. Tak hezky barvěte vajíčka a odpočívejte.

Jinak koukám, že Mates se na tenhle blog asi už definitivně vy.ral, takže by to asi chtělo změnit design, ale vůbec se mi do toho nece, obzvlášť, když mi ty designy ani moc nejdou no. xD

americký prezident v Praze

4. dubna 2009 v 20:42 | Casidy |  Co nového
Barack Obama Jak jistě víte, dnes přiletěl do Prahy americký prezident Barack Obama. Od tohoto muže se hodně očekává, tak uvidíme. Nejdete někdo zítra do Prahy na Hradčanské náměstí? Prezident tam má totiž projev, tak se budu dívat v Tv. Jinak Obamův přílet a odjezd do hotelu Hillton jste mohli vidět v přímém přenosu na čt24. Teď je to ke shlédnutí na tn.cz, tak se můžete podívat. S prezidentem přiletěla i jeho manželka Michelle Obamová a Hillary Clintonová ( ministryně zahraničí ), přivítat je přišel prezident Václav Klaus s manželkou Livií a premiér Mirek Topolánek. Obama vypadal docela sympaticky, tak uvidíme, co vymyslí. Jinak ještě pro zajímavost, to jste asi mohli také vidět v televizi na Nově, dcera prezidenta Obamy byla vyrobená jako panenka a je v jednom českém muzeu ( myslím ).

Jinak komixy nečekejte učitelé se zbláznili a dávají nám moc testů už na pondělek máme navolenou čtvrtletku z matiky, test z dějepisu, možná z ajiny a test z Fyziky - velký test z jaderné energie, takže se máme na co těšit.

dnes apríl

1. dubna 2009 v 16:42 | Casidy |  Co nového
myspacething.gif image by xxfallxoutxgurlxx

Zdar lidi jak se dneska máte? Já celkem na hovno, blbý známky ve škole jsou příčinou. A co vy a apríl, kolik lidí jste nachytali? Já se přiznám, že já nikoho, ani jsem se o to nepokoušela xD mohla jsem sice hodit nějaký ten "školkový" joke typu: "Za tebou!" "Co?!!" "Medvěd s kamerou." "Apríííííl!!" xDDDDDDDDDDd mno LOL no. Já už tohle nedržím hodně dlouho, ale moje kámoška od rána přemýšlela, jak napálit svoje rodiče a kámoš taky dobře napálil jednoho kluka u nich ve třídě, ale pak mi ho bylo dcla líto, když mi to vyprávěl no. Jinak já snad ani nevěděla že nějakej apríl dneska je xDDDDDD ale pšššššššššššt xDD