Únor 2009

dnešní nadpis na nic

25. února 2009 v 16:58 | Casidy |  Ostatní zprávy
čawesz lidi, jak se máte? Měla jsem pro vás připravené downloady, ale blog se rozhodl že to prostě neuloží, takže všechno smazáno... :( Znovu se mi to momentálně dělat nechce, tak vám sem dám alespoň odkaz na jednu super hru na superhrách :D

jsou to takový kuličky, střílíte je, abyste měli tři barvy stejné ( minimálně tři kuličky stejné barvy vedle sebe nebo u sebe )


Tak to zkuste a zahrajte si, mě to dost baví :))

Lady Gaga - Druhá Aguilera?

23. února 2009 v 21:51 | Mates |  Ze světa Hudby
Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga. Původ rodičů je až z daleké Itálie.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris Hilton a písně skládala už i pro Pussycat Dolls!


Lady GaGa - Poker Face

Můj dojem - Celkem se mi líbí..ze začátku mi připomínala hodně Christinu a to se mi mco nelíbilo..sice mají 2 podobné písničky..ale jsou úplně odlišné x))

Zapomenuté hvězdy - 1. část

23. února 2009 v 21:41 | Mates |  Ze světa Hudby
Na úvod jsem si připravil dvě zapomenuté hvězdy..jsou to dvě dívky a jako malý kluk jsem je fakt moc obdivoval a měl rád x)) :-) Koho to zajmá Celý článek

Tři tady a přece jinde 5.

23. února 2009 v 13:24 | Casidy |  Tři tady a přece jinde
Po dlouhé době pokračování povídky o upírech a kouzelnících. :) Jelikož tu dlouho nebyl žádný nový díl, pochybuju, že si to ještě pamatujete. Pokud ne, přečtěte si předchozí díly. Nový díl je v c.č.

Stream.cz (Agáta , Anča a Monča)

20. února 2009 v 19:47 | Mates |  Kráv-o-viny s.r.o.
Agáta >> Videa která si točí Agáta Hanychová zdřejmě ve svém volném čase..je málo videjé u kterých jsem se nezasmál..zasměji se i otmu když se směje někdo jiný tkaže mě neřešte xD je to vážne usper a má asi 50 dílů..určitě jukněte x) ;)Anča a Monča >> Dvě "slečny" z Brna točí tak též zdrřejme ve svém volném čase různá videa..nebylo by snad opět žádné kterému jsem se nezasmál..tyhle dvě slečny mají něco do sebe a mě se to líbí :))


Tak dsoufám že se vám to zobrazí a bude líbit.. x)) Jinak se zatím mějte ap ište koemntíky pls :-)

Návrat - aneb jedu na plné obrátky

20. února 2009 v 19:39 | Mates |  Ostatní zprávy
Čauvec,ahoj,Dobrý podvečerem..
Nesu vám novinu a to že na lbogu zůstabu..někomu se to nelíbí někod je rád a někomu je to u (_,_)
Ale slíbil jsem Casidy že jsme něco dám..dám jsem jen pár odkazů na Stream.cz portže u toho odstávám chlámy jako málo xD jinak možná dneska příjde článek "Fotky podzim 08" a zítra jdu asi fotit Zima 09 takže to sem též hodím..
Jinak možná přibude článek jak zahnat nudu (použiji možná něco z Anči a Monči x)
Jinak jsem budu možná něoc přidávát o World of Warcraft a taky něco ze světa hudby..Nedávno jsem uklízel a prohraboval cédečka..našle jsme dávno zaniklé zpěvačky,zkupiny a zpěváky..tkaže taky nice přibude..no zatím ode mně vše pokusím se sehnat odkazy ap ak najdu nějáký ty fotky (nic moc) a snad si mě oblíbíte..aspoň torchu xD x)

Mates

tak něco

16. února 2009 v 9:46 | Casidy |  Ostatní zprávy
Tk mě napadlo že sem dám nějaké downloady, chcete? Jestli jo tak když se k tomu dostanu tak vám to sem možná dám nějak odpoledne. Bude to asi nějaké oblečení nebo raději vlasy? Napište napište x)))) anebo chcete něco konkrétního? Chtěli by jste sem downloady na přání????

co dál

11. února 2009 v 13:48 | Casidy |  Ostatní zprávy
Flashing Graphics
Jak to vypadá s těma obrázkama? // Takže jeden jsem nakreslila, ale nic moc. Popravdě se mi vůbec nelíbí v poslední době jsem si kreslila spíš postavy z Naruta, takže na tohle jsem kašlala xD.
Do komixu se mi ale vůbec nechce i když něco nafoceno už mám, takže newím kdy to zveřejním, jestli to vůbec zveřejním. SB jsou protříděný, hodně jich mělo zrušený blog, takže se v tom alespoň trochu udělal pořádek, těm co zůstali děkuju. :)))) Jinak Mates ( spolu webmaster ) asi končí, nemá moc času a navíc mu nejdou ani sims. Neberte tohle jako oficiální zprávu o konci, tu vám sem kdyžtak dá on sám, ale je to jenom předběžná myšlenka co mi říkal a tak. x)

třídění SBček

8. února 2009 v 16:20 | Casidy |  Co nového
Jak už jsem říkala budu třídit SBčka, protže některý maj blog zrušenej nebo sem vůbec nechodí a když říkám vůbec tk myslim vbec, tkže je to stejně naprd. Já teda taky k SBčkám moc nechodim, ptže na to nemám ale vůbec žádnej čas, takže to roztřídim a pak když jich bude míň tk se zkusim polepšit, ale tky někdy newim co k těm článkům mám napsat. Jinak co se týče komixu, tk na tom makám a dělám, takže ale stejně newim jak to budu stíhat. xD

Třídění SBček. Všichni budou smazáni, kdo chce nadále být mým SBnkem, tak ať se napíše pod tenhle článek nebo do rubriky na spřátelení a já si ho přidám znovu.

New komixy

6. února 2009 v 7:47 | Casidy |  Ostatní zprávy
Dneska mi není moc dobře a zůstala jsem doma, takže dneska udělám první příběh do série jednodílnách příběhů. Newim přesně za jak dlouho to tu bude, ale dneska myslim že bych to mohla stihnout. x))

Sorry..

5. února 2009 v 18:55 | Mates |  Ostatní zprávy
Omlouvám se lidi..do teď jsme neudělal co jsem slíbil a ani nic nedal na blog..učil sjem se němčinu a fyziku a matiku..v fyziky jsem byl vyvolanej z matiky jsme psali důležitou písemku a němčinu totálně neumím..taky jsem se musel učit na Angličtinu rpotže jsem psali též test..
Denska jsme se učil básničku a němčinu..no snad to všechn oztíra dám a je konec..mám prázdniny..
Nejel mi ani sims a tak jsem to nějak dělal a tak nějak zkoušel..no nešlo to tak jsem si zkopčil rodiny a tka všechno udělal z toho downloady (šel by Bodyshop) a zkopiroval downloady a vše porstě a přeinstaloval sims..teď už m ito klape jako hodinky..tkaže co nevidět tu snad bude komix a pošlu vše do soutěží..
Jinak už se du teda ušit zase němčinu rptože jediný co umím je der Opa xD Tak se mějte x)

Mates

asi nadpis no xD

2. února 2009 v 15:57 | Casidy |  Ostatní zprávy
Obrázek “http://dl7.glitter-graphics.net/pub/660/660277bh72lzwuzu.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Tak co lidi, po jednodenních prázdninách zase z5 do lawic, hrozný co? Ten jeden den byl fakt na nits, i když k tomu byl wíkend.... Obrázky k povídce ještě nemám a to se na to chystám pěknou dobu, tak se nezlobte, ale wůbec nemám čas, mám plné ruce práce se školama a newim kam dřív skočit, takže teď na to možná sednu, pokud budu mít nějakej good nápad, jinak rozmejšlim se o jednodílných komixech, ale nwim jak bych tu skrumáž nazvala xD Tak se držte a něco písejte, jinak udělám třídění SB, protože spousta blogů, které mám v SB je zrušených a já nemám čas to všechno oblejzat, takže někdy v brzké době to tu čekejte.