Počítačoví piráti 4.

3. srpna 2008 v 11:49 | Casidy |  Počítačoví piráti
Další dílek, snad se bude líbít, je zase krátký, no, ale dnes bych snad mohla dát ještě jeden. Včera jsem už nedala, dívala jsem se na Rande s celebritou. =) c.č.

"Proč jsi neřekla, že máš hotového toho E_Vana3?" Všichni se sborově otočili na Paris. "Neptal ses. A stejně není vyzkoušenej. Takže není použitelný a navíc…" Jess vyndal CD z obalu. "Nesahej na to!" Vytrhla mu CDčko z ruky. "Se nezblázni." Vzal si prázdný disk, něco si vypálil a vstal od počítače. "Musím jít domů, dneska mám spicha s fotrem. Čau." Ostatní odešli s ním. "Hele, zůstala bych, ale mám klavír, můžu přijít po tom, jestli chceš." "Tak jo." Paris se rozloučila i s Jessicou, vyprovodila kamarády z domu a šla se podívat, co dělá její drahocenná sestra. No jo. Jak jinak. Drancovali ledničku. Přišla k nim. "Uhni, chci jít taky do lednice." Řekla. "Jů!! Ty taky někdy něco jíš?" Paris na ní vrhla ostrý pohled. Někde v hloubi duše doufala, že jí tam nechaly její zeleninu. Naštěstí se jí ani nedotky, to jí mohlo dojít. Cpaly se jenom sušenkami a brambůrkami. "Kate a Ellena tady dneska budou spát, mamka nepříjde, má jednání v San Franciscu, ale přijede táta!" Jejich rodiče byli již třetím rokem rozvedení, ale táta za nimi občas zajel. Pracoval jako manažer u cestovní kanceláře a domluval pobyty v cizích zemích, stále cestoval. To byl také důvod, proč se jejich rodiče rozvedli. Teď si na brknul nějakou kačenu s dítětem, ještě ke všemu s 14 letou holkou, tlustou jako její sestra. Dokonale si padly do oka. Když byly spolu byla to naprostá katastrofa a teď přijede otec s nějakou ženskou a budou v domě 4 naprosto nemožné pubertální kačeny? To nepřipadalo v úvahu. Vzala salát, umyla ho a dala na talíř. Dnes opravdu jídlo bylo to poslední na co měla chuť. Nejradši by odjela daleko odsud a sestru nechala tady i s jejími kamarádkami. "A přijede i Mia! To jsi ráda, viď?" Ashley si vychutnávala Parisin vztek a nenávist. Nechtěla jí poslouchat, zalezla do pokoje, ale salátu se ani nedotkla, neměla chuť k jídlu. Zapnula si počítač a šla na internet, ale nevěděla, co tam má dělat. Nebavilo jí to tam. Najednou uviděla článek na jakémsi blogu:
Zase mi někdo ukradl blog
Ať mi laskavě ten pitomec dá pokoj! Proč mi někdo krade blog, vždyť tu není nic špatného?!
Stálo v článku, ale blog byl plný pomluv a nechutného vyprávění o tom, jak nějaká parta ponižuje ostatní děti a najednou uviděla rubriku Paris Liguenová. Málem jí oči vypadly z důlů. Cože?! Kdo by o ní mohl mít rubriku? Rozklikla odkaz a tam stálo:

Paris Liguenová je nechutná, hubená mrcha, co si myslí, že jí patří svět! Co si sakra o sobě myslí? Že je zajímavá tím svým vegetariánstvím? A myslí si, že je nenápadná? Chce mi ukrást Scotta!!!! To jí nikdy nedovolím!!

Nemohla už pokračovat ve čtení, bylo jí jasné čí, je blog, když se dívala na fotky, utvrdila se. Blog patřil Kyle, vůdkyni Purpetek. Paris objevila rubriku o celé její partě i o Scottovi. "Páni", řekla si Paris, "ta ho musí opravdu mít ráda." Paris ale někdo vyrušil, do pokoje k ní totiž přišla...
Na další dílek si holt musímte počkat, no asi tak rok... =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a jsi povídku Počítačoví piráti 4. ?

četl/a a moc se mi líbila 66.7% (2)
četl/a, ale nelíbila se mi 33.3% (1)
už bez ní nemůžu žít!! =D 0% (0)

Komentáře

1 Aisha a Terkí Sb Aisha a Terkí Sb | Web | 3. srpna 2008 v 12:11 | Reagovat

jj super!

2 FOreveR FOreveR | Web | 6. srpna 2008 v 11:16 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama