to se povedlo...

19. června 2008 v 13:12 | Casidy |  Co nového
Komix Záhadné případy dočasně pozastaven... c.č. :((((

Všechno je v háji...já jsem se totiž pokoušela o nějaký pokus s dodatkama ( kterej stejně skončil neúspěchem ), no a všechno se mi smazalo... ono to je logický...upa všecko...rodiny, sousedství, downloady, takže včetně komixových postav...
Proč to sem píšu? // Protože to znamená, že další dílek Záhadných případů se odkládá na neurčito. No takže bych to viděla nejdřív na prázdniny, kdy tu bude další dílek, protože těch downloadů je přes 1500, takže si představte tu úmornou práci, než to do té složky všechno nacpu znovu a řeknu vám, že tohle mě fakt nebaví, takže je to blbé. Musim znovu udělat Jenny, Valentinu i Nicole...Všechny moje pěkný simky, simové a celé rodiny jsou fuč...Jakoby je vymítil mor...Takže tak no, nwm co sem budu dávat možná nějaké fotky simů, ptže fakt nwm který downloady byly potřeba na postavy z komixu, možná, že je to až ten poslední, takže se moc omlouvám, ale nedá se nic dělat.

Jestli někdo chcete, aby jsem mu napsala na blog, až tu bude zase další dílek komixu, tak se napište do komentů, já vám pak napíšu na blog, až ho sem dám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama